Jak utworzyć pojedyncze spotkanie z pacjentem

Karol Drażyński
Aktualizowane: 2 marca 2020

Chcesz dodać w kalendarzu pojedyncze spotkanie z pacjentem w kalendarzu. Przeczytaj poniżej jak możesz to zrobić. Jeśli chcesz ustawić cykliczne spotkanie (np. raz w tygodniu) kliknij tutaj aby zobaczyć jak możesz to zrobić.

Aby umówić pojedyncze spotkanie z pacjentem przejdź do kalendarza wciskając przycisk Kalendarz z lewego głównego menu.

Następnie wybierz interesujący Cię termin i kliknij na niego klikając na wolne pole w kalendarzu. Otworzy się okienko umawiania nowego spotkania:

W okienku nowego spotkania wybierz pacjenta z dostępnych pacjentów.

Jeśli jest to nowy pacjent kliknij przycisk ‚+ Dodaj pacjenta‚ i utwórz nowego pacjenta podając jego Imię, Nazwisko (oba pola są obowiązkowe), numer telefonu i adres e-mail. Możesz również załadować podpisaną zgodę RODO oraz zaznaczyć czy pacjent został powiadomiony o przepisach RODO.

Po wybraniu pacjenta wybierz usługę z usług dostępnych w Twoim gabinecie. Każda usługa ma przypisany określony czas trwania oraz koszt, które sam/-a określasz.

Jeśli chcesz dodać nową usługę kliknij przycisk ‚ +Dodaj usługę‚ i w nowym okienku podaj nazwę usługi, stawkę oraz czas trwania. Możesz również zaznaczyć czy dana usługa jest usługą domyślną i jako taka program będzie Ci ją zawsze proponował.

Po wybraniu usługi możesz określić jej datę rozpoczęcia, czas rozpoczęcia oraz czas trwania. Data i godzina rozpoczęcia odpowiadają miejscu w kalendarzu na które kliknąłeś/-aś aby umówić to spotkanie. Oczywiście możesz je zmienić wybierając inną datę czy godzinę rozpoczęcia. Czas trwania spotkania ustawia się automatycznie na podstawie wybranej usługi. Również możesz ustawić inną długość jeśli masz taką potrzebę. Ułatwieniem jest jednak to, iż wybierając pasującą usługę nie musisz tego robić 🙂

Po wybraniu pacjenta, usługi oraz daty i czasu rozpoczęcia spotkania kliknij przycisk Zapisz aby utworzyć dane spotkanie w kalendarzu. Spotkanie automatycznie pojawi się w Twoim kalendarzu w ustawionym dniu i godzinie. Kliknij tutaj jeśli chcesz się dowiedzieć jak ustawić spotkanie cykliczne.

Oceń artykuł

Ostatnio na blogu