Jak dodać notatkę po spotkaniu?

Karol Drażyński
Opublikowane: 14 czerwca 2020

Zakończyło się zaplanowane przez Ciebie spotkanie. Czas dodać notatkę z tego spotkania! Możesz ją wpisać w formularz lub też załadować zdjęcie Twojej kartki z notatkami! Zobacz jak to zrobić i pracuj wygodnie!

Jak dodać notatkę do spotkania w kalendarzu?

W kalendarzu kliknij spotkanie, do którego chcesz dodać notatkę. Otworzy się okienko ze szczegółami tego spotkania.

Aby dodać notatkę kliknij na przycisk „Dodaj notatkę

Dodawanie notatki do spotkania w kalendarzu

Po kliknięciu zobaczysz ekran ze szczegółami danego spotkania. W tym widoku możesz ustawić obecność pacjenta, usługę, zaznaczyć czy pacjent zapłacił za spotkanie, dodać plik ze zdjęciem Twojej notatki, wpisać notatkę czy dodać uwagi superwizora (lub inne informacje).

Zaznaczenia obecności pozwoli Ci zobaczyć ile sesji pacjent odwołał lub po prostu wypadło. Oznaczenia płatności za sesję (czy była zapłacona, a jeśli tak to w jaki sposób) pozwoli Ci szybko na koniec miesiąca sprawdzić, które spotkania pozostały jeszcze do rozliczenia. Wkrótce na tej podstawie program będzie podliczał Twoje dochody (opcja dostępna już niedługo!).

To samo możesz zrobić w aplikacji mobilnej DobregoGabinetu. Jeśli masz zdjęcie Twoich notatek możesz je załadować do programu klikając na przycisk „Wybierz pliki”. W ten sposób nie musisz przechowywać kartek po spotkaniach – wszystkie będziesz mógł/-a bezpieczenie przechowywać w programie. Ładowanie zdjęć notatek jest również możliwe (i znaczenie ułatwione!) z naszą darmową aplikacją.

W polu Notatka z sesji możesz wpisać Twoją notatkę z przebiegu spotkania. Po zakończeniu wpisywania pamiętaj aby kliknąć przycisk Zapisz notatkę.

Dodatkowym polem jest pole Notatka z superwizji/prywatna. W tym polu możesz wpisać wnioski po superwizji, rady superwizora, czy inne prywatne notatki. Po wpisaniu notatki pamiętaj o kliknięciu przycisku Zapisz notatkę pod polem tekstowym.

Oceń artykuł

Ostatnio na blogu